• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Росії придумали свій Lego — з автозаком і протестуючими

Реклама на dsnews.ua

Художник з Петербурга Артем Бізяєв запропонував концепт конструктора Oleg — російського аналога Lego

Своєю ідеєю він поділився в соцмережах, повідомляє "ДС" з посиланням на Esquire.

"Лего занадто шкідливо для дітей, адже воно своїми ідеалістичними сюжетами створює помилкове сприйняття дійсності. Тому нашій країні потрібен альтернативний бренд — OLEG!" — заявив Бізяєв.

На опублікованих їм картинках є іграшковий автозак, фігурки силовиків, журналістів і учасників протесту. В одного з поліцаїв летить паперовий стаканчик, а у співробітника ЗМІ пошкоджена рука.

Своєю новою ідеєю Бізяєв поділився 31 січня 2021 року, коли в ряді російських міст проходили акції на підтримку Олексія Навального.

Відзначимо також, що раніше Бізяєв запропонував на сайті Lego Ideas ідею набору за мотивами слов'янських казок — Бабою Ягою, Василиною Прекрасною, котом Баюном і хатинкою на курячих ніжках. Всього за 16 годин концепт набрав 10 тисяч голосів користувачів, необхідних для того, щоб компанія розглянула пропозицію.

Нагадаємо, лідер російської опозиції Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна 17 січня.

18 січня Хімкинський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій.

22 січня Олексій Навальний записав відеозвернення з московського СІЗО, в якому натякнув, що в слідчому ізоляторі можуть інсценувати його самогубство.

У центрі Москви 23 січня відбулися зіткнення учасників акцій протесту на підтримку арештованого Олексія Навального і поліції, в ході яких правоохоронці продовжували затримувати мітингувальників. Пізніше учасники мітингу в Москві прийшли в СІЗО "Матроська тиша", де сидить Навальний. Правоохоронці почали жорстко затримувати активістів, б'ючи їх ногами і кийками.

    Реклама на dsnews.ua