• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Росії виділили 5 млрд руб. на будівництво та ремонт об'єктів водопостачання в окупованому Криму

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін підписав постанову про виділення 4,95 мільярда рублів на створення нових об'єктів водопостачання в окупованому Криму

Про це йдеться в повідомленні на Крим.Реаліі, передає "ДС".

"Кошти спрямують на будівництво водозабору на річці Бельбек з очисними і інженерними спорудами, а також на інфраструктуру для перекидання води з Кадиковське кар'єра. Будівельні роботи буде вести Міноборони. Після того як об'єкти введуть в експлуатацію, їх передадуть у власність Севастополю", — йдеться в повідомленні уряду Росії.

Ще більш 870 млн рублів виділять на капітальний ремонт водопроводів, заміну застарілого обладнання і розробку додаткових свердловин. Кошти надійдуть з резервного фонду російського уряду.

Нагадаємо, з опівночі понеділка, 24 серпня, в Сімферополі та ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів введено перший етап обмеження подачі води. Влада Сімферополя опублікували карту, де вказано місце розташування ємностей з водою.

Як повідомляла "ДС", Міністерство закордонних справ України закликало міжнародне співтовариство посилити санкції відносно Російської Федерації.

    Реклама на dsnews.ua