• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У Росії заявили, що вже виділили $11 мільйонів на рішення водної кризи в Криму

Реклама на dsnews.ua

Мінекономрозвитку Росії заявляє, що направило на два тижні раніше встановленого терміну більш 870 млн рублів (близько $11 мільйонів) на рішення проблем з водою в анексованому Криму

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства, передає "ДС".

"Відомством доведені до бюджету Севастополя і Криму всі виділені кошти федерального бюджету в розмірі 227,7 млн руб і 643,5 млн руб відповідно", — йдеться в повідомленні.

У Міністерстві очікують, що "вже до кінця цього року Крим буде додатково забезпечений близько 22 500 куб. м води на добу, Севастополь — не менше 18 500 куб. м води на добу".

Як зазначається, тепер "влада" Криму і Севастополя повинні "максимально оперативно укласти державні контракти на виконання робіт по зниженню втрат в мережах водопостачання, геологічне вивчення та розвідці водозаборів для збільшення використання підземних вод".

Нагадаємо, раніше постпред України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк заявив, що Україна не буде задовольняти потреби у воді російських військових баз в Криму, відновлення водопостачання на півострів можливо тільки після деокупацію.

Як писала «ДС», в середині жовтня стало відомо, що води в Криму залишилося менше ніж на три місяці.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія здатна самостійно забезпечити Крим водопостачанням, без участі України.

    Реклама на dsnews.ua