• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Рівному блокували канал розповсюдження контрафактного алкоголю

Реклама на dsnews.ua
У Рівному правоохоронці блокували масштабний збут небезпечною для здоров'я і життя громадян контрафактної алкогольної продукції

Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України, передає "ДС".

За даними спецслужби, троє жителів обласного центру закуповували алкосурогат у підпільних виробників з Чернігівської області. Підробку зберігали на 8 орендованих складських приміщеннях, розташованих у Рівному. Збували контрафакт під виглядом продукції відомих марок через мережу роздрібної торгівлі регіону.

Під час обшуків у місцях зберігання фальсифікату вилучено понад 48 тисяч пляшок різної ємності з підготовленої до продажу підробкою, більше 2,5 тонн горілчаної продукції, 200 літрів контрафактного коньяку, а також понад 800 літрів спирту. Орієнтовна вартість вилученого товару складає 4 мільйони гривень.

В рамках кримінального провадження відкрите за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії. Встановлюються джерела походження контрафакту та особи, причетні до його виготовлення і реалізації.

    Реклама на dsnews.ua