• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

В СБУ припинили фінансування "ЛНР" з відома чиновників Луганської ОДА

Реклама на dsnews.ua
СБУ затримала чиновників Луганської ОДА за звинуваченням у привласненні бюджетних коштів та переведення їх в окупований Луганськ у змові з будівельною фірмою

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає "ДС".

"В ході проведення робіт по спорудженню дитячого будинку сімейного типу та зони відпочинку менеджери фірми-підрядника за згодою чиновників облдержадміністрації незаконно заволоділи 10 мільйонами гривень бюджетних коштів. Зловмисники кілька разів завищили вартість будівельних матеріалів, незаконно отримані гроші вони перевели на рахунки кількох фіктивних фірм-субпідрядників, зареєстрованих в Харкові. Відмивання грошей відбувалося через конвертаційний центр. Отриману готівку зловмисники привласнили", - зазначено в повідомленні.

У СБУ зазначають, що частина виведених у "тінь" грошей комерсант перевозив у тимчасово окупований Луганськ. Там він вкладав кошти в діяльність підконтрольної будівельної компанії, яка регулярно здійснює відрахування у так званий "бюджет" "ЛНР".

Також в СБУ виявили докази ведення господарської діяльності на тимчасово окупованій території Луганської області та понад 2,6 мільйона гривень готівкою.

Триває досудове розслідування. Перевіряється інформація про причетність зловмисників до інших правопорушень у бюджетній сфері.

Заходи по блокуванню протиправної діяльності проводилися за сприяння Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ у взаємодії з працівниками військової прокуратури Луганського гарнізону.

    Реклама на dsnews.ua