• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Мережу виклали показовий ролик з прихильником "ЛНР", який зібрався в мери на Луганщині (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Користувачі інтернету нагадали про відео, випущене в травні 2014 року, зі скандальним ексрегіоналом Володимиром Струком, який тоді підтримував терористів "ЛНР", а зараз вирішив балотуватися в мери прифронтового міста Кремінна Луганської області

Відповідне відео оприлюднив користувач Highland Freeman в Twitter, передає "ДС".

Він зазначив, що відео було знято в місті, який і зараз залишається окупованим російськими бойовиками.

"Кандидат в мери міста Кремінна, прифронтового населеного пункту на Луганщині — Володимир Струк. Колишній нардеп-регіонал, в 2014 році під російськими прапорами організовував "самооборону з воїнів-інтернаціоналістів" в Лутугині (зараз це окупована територія)", — написав автор повідомлення.

Володимир Струк в 2014 році підтримував терористів "ЛНР"
Володимир Струк в 2014 році підтримував терористів "ЛНР"

Так, на відео видно, як Струк з "георгіївською стрічкою", яку носять російські бойовики "Л/ДНР", озвучив антиукраїнську промову перед нібито ветеранами Другої світової війни.

"Якщо це буде необхідно, ми захистимо своє місто, свою Луганщину. Не дай Господь: тільки нога ступить на землю нашого Донбасу — вони негайно будуть знищені!" — говорив сепаратист про Збройні сили України, які звільняли захоплені міста сходу.

Нагадаємо, 6 жовтня в місті Кремінна Луганської області поліція зловила на підкупі виборців Володимира Струка, який в 2014 підтримував бойовиків "ЛНР", а тепер балотується в мери.

    Реклама на dsnews.ua