• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Севастополі за "обнуління" Путіна голосували під військові пісні і вірші (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

На виборчих дільницях окупованого Севастополя, де проходить голосування за поправки до Конституції Росії, влаштовують дитячі концерти, включають військові пісні та музичні твори радянського періоду

Зокрема, вранці 1 липня на виборчих дільницях у безперервному режимі включили динаміки, через які звучали пісні про війну - "Священна війна", "Синій платочок" та інші, передає "ДС" з посиланням на Крим.Реалії.

На деяких ділянках влаштували концерти дитячої самодіяльності. Діти читали вірші, танцювали та співали пісні радянських композиторів. Учасники концертів були без масок, глядачів було небагато.

Через спеку у двори поруч з ділянками винесли столи з анкетами. Виборцям пропонують відповісти на питання вікторини про історію Севастополя і обіцяють розіграш призів. Окупаційна "влада" Севастополя до 1 липня розмістила на ділянках однакові тумби з рекламою опитування громадської думки.

За спостереженнями журналістів, на вході виборцям пропонують маски і дезінфектори. Голосують в основному літні люди. Чергових машин "швидкої допомоги" біля дільниць в густонаселених районах не спостерігалося. Вулицями їздять виборчкомівці на машинах з гучномовцями і закликають йти і голосувати.

У той же час напередодні вздовж жвавої траси на проспекті Героїв Сталінграду на паркані з'явився напис "Ні поправкам".

Як повідомляла "ДС", раніше голосування за поправки до Конституції РФ проілюстрували відео з парою геїв.

Пізніше з'явилася реклама, в якій кіт Дональда Трампа, який розмовляє, збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua