• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У шоу від Зеленського регулярно жартують над вакцинацією в розпал коронавірусу в Україні (ВІДЕО)

Учасники гумористичного телешоу "Ліга сміху" виробництва студії "Квартал 95" систематично жартують над вакцинацією від коронавірусу і її побічними ефектами

Володимир Зеленський на "Лізі сміху"
Володимир Зеленський на "Лізі сміху" / Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

Зокрема, в одному з номерів після щеплення вакциною від коронавірусу курка нібито перетворюється на совок, передає "ДС" з посиланням на Главком.

"Я вакцину вколов, тільки є одна побочка. – Що, запахи, нюх не повертається? – Запахи, нюх все нормально. Ми курці піддослідній вкололи, вона ось в совок перетворилась. – Почекайте. Ми вам виділили два мільйона. Ми вас попросили зробити 40 мільйонів вакцин. Нам треба щепити Україну! – Ти що, Україну в совок перетворити хочеш?".

В іншому скетчі відомий епатажний підприємець Гарік Корогодський порівнює дію вакцини з наркотичним засобом і говорить, що вже "тричі вколовся".

"Не хочете вакцину недорого? Надійна. Я третій раз вколовся. 100 доларів грам. Беріть. Без "побочки". Не хочете? Добре, запропоную Потапу – він ніколи від вакцини не відмовлявся", – говорить персонаж Корогодського.

"Прямий репортаж з лікарні" — так називається ще одна мініатюра.

"Ало! Провакцинувалися? І що? Ну це нормально. Ніс збільшився на 10 сантиметрів? Ну ви ж знаєте, чим більший ніс, тим більший… А, ви – жінка??? Зайдіть до мене, голос підозрілий", – говорить персонаж-лікар.

Ще один номер – про те, як у Буковелі порушують карантин: "Як люди в Буковелі під час локдауна. Забули, що в країні коронавірус – і куражимось!!!"

Зазначимо, автором програми є студія "Квартал 95". Шоу було створено ще в 2015 році. Спочатку ведучим був Володимир Зеленський, а після його "підвищення" до президента України — Євген Кошовий. У 2020 році на зимовому кубку проєкт вів Потап (Олексій Потапенко).

Нагадаємо, станом на ранок 25 березня в Україні зафіксовано 16 669 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2495 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 362 людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua