• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

У стартовому поєдинку Євро-2020 Італія розгромила Туреччину

У матчі відкриття чемпіонату Європи-2020, який пройшов у Римі на "Стадіо Олімпіко", збірна Італії з рахунком 3:0 обіграла збірну Туреччини

Євро-2020 відкрився матчем Італія — Туреччина

Поєдинок відвідали 16 тисяч уболівальників, передає "ДС".

Перший тайм пройшов під акомпанемент господарів. Італія домінувала у володінні м'ячем і пошуках шляхів до гостьових воріт під гучний свист уболівальників Туреччини. Турецька ж збірна вкрай рідко прагнула йти в атаку. Втім, відкрити рахунок у матчі не вдалося ані італійцям, ані туркам.

Другий тайм став продовженням першого, але нарешті з'явилися голи. Першим на турнірі став автогол Чаглара Союнчу. Через 13 хвилин на добиванні зіграв Чіро Іммобіле. Атором третього голу став Лоренцо Інсіньє, що завершив комбінацію Італії після перехоплення неподалік штрафного Туреччини.

Нагадаємо, Україні вдалося досягти компромісу з УЄФА щодо гасла "Героям Слава!" на формі національної збірної на Євро-2020, яка викликала критику з боку росіян.

Редактор: Віктор Костенко