• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Сумах запроваджують комендантську годину для підлітків

У Сумах обмежили перебування дітей і підлітків поза домом без дорослих після 22:00

У Сумах обмежили перебування дітей поза домом увечері
У Сумах обмежили перебування дітей поза домом увечері
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Сумської міськради, передає "ДС".

"Зроблено це з метою профілактики правопорушень серед дітей і молоді, попередження криміногенної обстановки в підлітковому середовищі на території міста, вчинення протиправних дій дітьми, вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, продажу підліткам спиртних напоїв та втягнення їх у пияцтво", — кажуть у мерії.

Відтак, забороняється перебування в розважальних закладах, закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях Сум дітей віком до 16 років з 22:00 до 6:00 — без хоча б одного з батьків чи піклувальників або особи, яка їх супроводжує і несе за них персональну відповідальність.

У цей період часу в таких закладах мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення 16-річного віку.

"Рішення продиктоване турботою про здоров’я та безпеку дітей. Йдеться про заборону перебування в певних місцях у вечірні та нічні години без супроводу дорослих", — прокоментував рішення міський голова Олександр Лисенко.

У разі порушень батьків або осіб, що їх замінюють, притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Також посилять контроль за дотриманням заборони на продаж дітям алкоголю та цигарок, розпиття спиртного у громадських місцях.

Рішення набуває чинності з моменту публікації.

Як писала "ДС", в Україні планують створити правоохоронні підрозділи, які будуть проводити спеціальні розслідування з урахуванням особливостей роботи з дітьми.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua