• EUR 43.1
  • GBP 50.4

У товариському матчі збірна України перемогла команду Сербії

У Харкові завершився товариський матч футбольних збірних України та Сербії, в якому перемогу святкували господарі поля

Як передає "ДС", матч завершився з рахунком 2:0, зазначає УНІАН.

Доля гри була вирішена в кінцівці першого тайму. Українці з самого початку матчу взяли ініціативу в свої руки і домінували протягом більшої частини гри.

А вирішальний момент у грі стався на 38-й хвилині. Артем Федецький видав класний пас з флангу на Романа Зозулю, який повинен був забивати сам, але забарився - на щастя, поруч опинився Євген Шахов, який добив з одного метра м'яч у ворота.

У другому таймі українці продовжили атакувати і на 87-й хвилині заробили пенальті. Ярмоленко збили у штрафному майданчику, і сам постраждалий реалізував пенальті - 2:0.

Таким чином, збірна України завершила рік трьома перемогами поспіль. Раніше, в рамках кваліфікації ЧС-2018 були обіграні Косово і Фінляндія.

Україна - Сербія 2:0

Голи: Шахов, 38, Ярмоленко, 87 (з пенальті)

Україна: Бойко, Бутко, Ордець, Кривцов, Федецький - Малишев - Караваєв (Петряк, 46), Сидорчук (Ротань, 46), Шахов (Зінченко, 77), Циганков (Ярмоленко, 65) - Зозуля (Бесєдін, 62)

Сербія: Райкович (Йованович, 46) - Игньовски (Іванович, 77), С. Мітровіч, Д. Тошич (Максимович, 83) - Младенович, Гудель, Радоя, Катай (Мітровіч, 69), З. Тошич (Маркович, 46) - Павлович (Пешич, 46)

Попередження: Зозуля, Ротань - Іванович