• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

В УГКЦ відповіли Папі Римському на заклик здатися

У відповідь на заклик папи Римського Франциска, який закликав Україну підняти "білий прапор" у війні з Росією, глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук заявив, що хоч Україна зранена, але нескорена і вистоїть у війні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба УГКЦ, пише "ДС".

"Україна зранена, але нескорена! Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому й на думку не спадає здатися. Навіть там, де сьогодні тривають бойові дії; послухайте наших людей у Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах! Тому що ми знаємо, якщо Україна, не дай Боже, була б хоча б частково завойована — пошириться межа смерті", — цитує слова архиєрея пресслужба.

Глава УГКЦ також звернувся до всіх, хто дивиться на здатність України вистояти зі скептицизмом та закликав відвідати Україну, побачити все на власні очі.

"Приїжджайте в Україну і подивіться. Хто з вас не вірить у перемогу України — йдіть до сповіді! Тому що це означає, що ми мало довіряємо присутньому в тілі українського народу живому Богу", — зазначив він.

Архиєрей зауважив, що в Україні люди моляться в укриттях під час ракетних обстрілів, а хто не вміє молитися — той співає. Він пригадав, як сотні людей у київському метро під час російських атак співали пісень і так долали свій страх.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua