• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Україні активізувалися шахраї, які продають липові відповіді на тести ЗНО

Реклама на dsnews.ua

УЦОЯО попереджає про інтернет-шахраїв, які пропонують придбати збірники відповідей на завдання зовнішнього незалежного оцінювання

Про це йдеться в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти, передає "ДС".

"Спритники за певну плату пропонують випускникам та їх батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 з відповідями до них, запевняючи в надійності і достовірності джерела інформації, кожен раз придумуючи нові схеми. Наприклад, для переконливості надсилають лист з нібито офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, можна купити що завгодно, але повністю це не буде тест ЗНО", - попередили у відомстві.

В УЦОЯО підкреслили, що у них діє потужна система захисту інформації на всіх етапах підготовки і проведення зовнішнього тестування. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

Також наголошується, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип УЦОЯО на свій контент. За зміст таких матеріалів центр відповідальності не несе.

Як повідомляла "ДС", Український центр оцінювання якості освіти пропонує знизити поріг здачі ЗНО з-за епідеміологічної ситуації.

    Реклама на dsnews.ua