• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В Україні для медиків почали проводити тренінги із COVID-вакцинації

Всесвітня організація охорони здоров'я організувала для українських національних та регіональних координаторів та фахівців з імунізації серію триденних семінарів і розпочала тренінги із COVID-вакцинації для медпрацівників

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці бюро ВООЗ в Україні у Facebook, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, семінари об'єднали Міністерство охорони здоров'я, Центр громадського здоров'я, Державний експертний центр, Національний технічний консультативний групу по імунізації, міжнародних партнерів, таких як ВООЗ, ЮНІСЕФ, CDC (США), SafeMed (проєкт USAID) та регіональних координаторів, які розглянули всі програмні напрямки Національного плану вакцинації населення проти COVID-19.

Як повідомляється, під час семінарів учасники обговорили деталі підготовки в рамках Оперативного плану з "першої хвилі" і завершили навчання з мікропланування.

Як зазначили в бюро, наступний крок — триденний тренінг для мобільних і аутріч-команд почнеться відразу після завершення семінарів.

"Ці заходи будуть проводитися за підтримки ВООЗ для кожного етапу вакцинації відповідно до Національного плану вакцинації населення у відповідь на COVID-19", — йдеться в повідомленні.

Як зазначив представник ВООЗ та керівник офісу ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, на поточній стадії спалаху, вакцини дають можливість тримати пандемію під контролем, пише "Українська правда".

"ВООЗ спільно з партнерами підтримують національний план розгортання і вакцинації в Україні, щоб забезпечити швидке впровадження, коли вакцини стануть доступними", — сказав він.

За його словами, всього до навчання планують залучити близько 250 медичних фахівців (50 команд з вакцинації) по всій країні із забезпеченням додатковими матеріалами про вакцину та вакцинацію.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я представив календарний план вакцинації українців від коронавірусу. Очікується, що вакцинація населення почнеться у лютому.

    Реклама на dsnews.ua