• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Україні досі не складені списки на вакцинацію від коронавірусу

За тиждень до прогнозованого початку вакцинації від COVID-19 списки на щеплення ще не складені, їх повинні підготувати та верифікувати на наступному тижні

Ігор Кузин
Ігор Кузин
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив виконуючий обов'язки гендиректора Центру громадського здоров'я України Ігор Кузін на форумі "Україна 30", передає "ДС".

За словами Кузіна, списки на вакцинацію від коронавірусу ще не верифікували на рівні областей.

"Зараз триває верифікація списків, тому що це досить тривалий процес. Маємо надію, що на наступному тижні цей процес буде завершений остаточно у всіх областях України. Фіналізовані (списки — ред.) ще не верифіковані на рівні областей", — сказав він.

Міністерство охорони здоров'я хоче почати вакцинацію українців, орієнтовно, 15 лютого. Конкретна дата початку кампанії вакцинації залежить від поставки вакцин.

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в Україні можна буде почати два етапи вакцинації від коронавірусу, якщо відразу кілька компаній завезуть нам свої препарати.

Крім того, Ляшко підтвердив, що Україна зможе проводити до 5 млн вакцинацій від COVID-19 в місяць, а при необхідності зможе збільшити цю кількість ще на 5-7 млн.

    Реклама на dsnews.ua