• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Україні оновили карантинні зони: Тернопіль вийшов із "червоної", а Суми — зайшли

Реклама на dsnews.ua

В Україні сьогодні, 8 жовтня, оновили карантинні зони, в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Рішення набуде чинності з 12 жовтня

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов, передає "ДС".

У "червону зону" карантину потрапили Канів і Суми.

Там буде заборонено роботу громадського транспорту, роботу ТРЦ, кафе і ресторанів.

До "помаранчевої зони" потрапили: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Заборонено роботу хостелів і турбаз; ресторанів, нічних клубів уночі; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, які можуть забезпечити відвідування не більше однієї людини на 10 кв. м приміщення); дитячі табори; масові збори понад 100 осіб (одна людина на 20 кв. м).

Згідно з новими правилами зонування, виключається норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповненні 50% сидячих місць.

До "жовтої зони" карантину увійшло Запоріжжя.

Заборонено відвідування установ соцзахисту, в яких знаходяться люди похилого віку (крім тих осіб, що надають послуги).

Решта областей і міста входять до "зеленої зони". У ній обов'язкове носіння масок або респіраторів у громадських будівлях; під час масових заходів допускається одна особа на 5 кв. м; кінотеатри можуть бути заповнені лише на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволяється тільки в масках і на пасажирських сидіннях.

    Реклама на dsnews.ua