• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В Україні оновили карантинні зони: три "червоних" області, дев'ять "помаранчевих"

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений карантинний список регіонів. У "червоній" зоні залишаються три області, ще дев'ять — у "помаранчевій"

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоровʼя, передає "ДС".

Так, станом на 4 березня, в "червоній" зоні знаходяться Житомирська, Івано-Франківська та Чернівецька області. "Помаранчевими" є Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська області.

Решта 13 регіонів — "жовті": Київ, Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

При цьому в більшості регіонів триває зростання госпіталізацій. Найбільш проблемна ситуація за цим показником спостерігається в Івано-Франківській (цей показник становить 140,5 на 100 тисяч населення при нормі 60), Вінницькій (103,4), Чернівецькій (93,7), Закарпатській (90,8), Житомирській ( 79,2) і Миколаївській (65,7) областях.

Нагадаємо, станом на ранок 4 березня, в Україні зафіксовано 10 057 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2822 випадки більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 194 людини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua