• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Україні оцінили ймовірність об'єднання "ДНР" і "ЛНР" після смерті Захарченко

Реклама на dsnews.ua
Росії не вигідно об'єднувати "ДНР" і "ЛНР" в один окупований територіальний суб'єкт

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Лою в інтерв'ю виданню "Факти", передає "ДС".

Він зазначив, що однією з причин відмови від об'єднання можуть стати протистояння між двома угрупованнями терористів.

"З одного боку, з одним суб'єктом дійсно простіше мати справу. З іншого, в результаті вийде така ж ракова пухлина, тільки більшого розміру. Люди не стануть жити краще. Але є загроза, що "донецький народ" почне звинувачувати "луганський народ" в тому, що життя не вдалося із-за того, що доводиться годувати сусідів. Або навпаки. Почнеться протистояння між простими людьми, не кажучи про "верхівках", - пояснив Лою.

Також він відзначив і політичну складову: тримати дві різні нібито республіки набагато вигідніше для Росії.

"Зараз на переговорах у Мінську присутні два суб'єкта, нехай навіть з приставкою "квазі". І надалі на цьому можна дуже навіть непогано грати. Набагато віртуозніше. Наприклад, Пасічник (ватажок терористів "ЛНР". - ред.) по якомусь питанню погоджується, а представник Донецька проти", - підсумував заступник міністра.

Нагадаємо, раніше інформаційні ресурси окупантів повідомили про потужний вибух у ресторані "Сепар", який розташований у центрі Донецька.

Пізніше стало відомо про смерть ватажка "ДНР" Олександра Захарченко в результаті вибуху. Крім того, стало відомо про поранення "глави мінфіну ДНР" Олександра Тимофєєва, відомого як "Ташкент".

Все про вбивство Захарченко читайте тут

    Реклама на dsnews.ua