• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Україні тестують чотири вітчизняні препарати для лікування COVID-19

Реклама на dsnews.ua

В Україні чотири фармацевтичні компанії тестують вітчизняні препарати для лікування коронавірусної хвороби

Про це йдеться в повідомленні РНБО на сторінці в Facebook, передає "ДС".

Це давно відомі ліки, які зареєстровано та допущено до застосування в нашій країні, проте в інструкціях до них не міститься даних щодо лікування COVID-19.

"АТ "Фармак", ВАТ "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", ТОВ "Біофарма плазма" і Товариство з додатковою відповідальністю "Інтерхім" здійснюють клінічні дослідження препаратів для лікування коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема, симптоматичного", – йдеться в повідомленні.

За даними Державного експертного центру МОЗ, ідеться про клінічні випробування таких препаратів, як "Амізон" (виробництва АТ "Фармак", Україна), "Аміксин ІС" (ТДВ "Інтерхім", Україна), "Корвитин" (ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", Україна) і "Біовен" (ТОВ "Біофарма плазма", Україна).

Під час дослідження дію препарату тестують дорослі віком 18-65 років. У той же час до випробувань "Біовена" і "Корвитина" додатково включені в перелік учасників особи літнього віку (старше 65 років).

"Україна має достатню кількість високопрофесійних фахівців і підприємств фармацевтичної галузі, здатних створити необхідні для лікування COVID-19 ліки і вакцини", – підкреслив секретар РНБО України Олексій Данилов.

    Реклама на dsnews.ua