• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В українські вузи поступили близько 2 тисяч абітурієнтів з окупованих Криму і Донбасу

Реклама на dsnews.ua

В українські вищі навчальні заклади у цьому році вступили майже 2 тисячі абітурієнтів з окупованих територій Донецької та Луганської областей і анексованого Криму, а заключний етап зарахування на бюджет і контракт триватиме ще до 23 жовтня

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки, передає "ДС".

"Під час цьогорічної вступної кампанії на базі українських навчальних закладів вищої освіти функціонували одночасно такі освітні центри, як "Крим-Україна" і "Донбас-Україна". Станом на 7 жовтня вже зараховані на навчання через "Крим-Україна" 381 чоловік, через "Донбас-Україна" — 1 572 людини", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що абітурієнти з окупованих українських територій в цьому році, як і в минулі роки, також мали можливість вступати до вузів за результатами ЗНО.

"Вони вчилися в школах дистанційно і проходили тестування разом з іншими його учасниками. За даними Донецького і Луганського департаментів освіти, протягом навчального року 2019/2020 в школах на підконтрольних територіях на дистанційну освіту/екстернаті навчалися 5 394 людини", — йдеться в повідомленні .

Як повідомляла "ДС", прийом документів для абітурієнтів із тимчасово окупованих територій України був продовжений до 23 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua