• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В українській армії за добу виявили 23 випадки коронавіруса

Реклама на dsnews.ua

Станом на сьогодні, 2 серпня, у Збройних силах України коронавірусом хворіє 219 осіб, за добу виявили 23 нових випадку Covid-19

Про це йдеться в повідомленні командування Медичних сил ЗСУ, передає "ДС".

"З них (хворих за добу – ІФ) у закладах охорони здоров'я перебуває 5 людей (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" — 5 військовослужбовців). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", — повідомляється на сторінці командування Медсил ВСУ в Facebook в неділю.

Решта 18 осіб лікуються вдома під спостереженням лікарів. "Київська область — 3 військовослужбовців, 1 державний службовець та 1 працівник ЗСУ, Львівська область — 7 військовослужбовців та 1 працівник ЗСУ, Одеська область — 2 військовослужбовців та 1 працівник ЗСУ, Житомирська область — 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗСУ. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", — йдеться в повідомленні.

За даними командування Медсил, всього за час пандемії в лавах ЗСУ одужали 625 людини, летальних випадків — 5.

При цьому днем раніше повідомлялося про 625 видужали і 196 активних випадках хвороби. Таким чином, за добу в лавах ЗСУ не одужав ні один чоловік, а кількість хворих зросла на 23. Летальних випадків на минулу добу не було.

На ізоляції (у тому числі самоізоляції) знаходиться 560 осіб, у 58 з них термін ізоляції закінчується в найближчі три дні.

Нагадаємо, в Україні за останню добу, 1 серпня, зафіксували 1112 нових випадків коронавирусной інфекції.

    Реклама на dsnews.ua