• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В українській армії за добу зафіксували 179 випадків COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У Збройних силах за минулу добу, 13 листопада, зареєстровано 179 нових випадків захворювання COVID-19, дві людини померли

Про це повідомляє командування Медичних сил в Facebook, передає "ДС".

"На жаль, в Збройних силах України зафіксовані двадцять другого і двадцять і третього летальні випадки, викликані захворюванням на гостру респіраторну хвороби COVID-19", — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на Житомирщині помер військовослужбовець, який з 20 жовтня перебував на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. 28 жовтня він був госпіталізований з діагнозом: "Коронавірусних хвороба (COVID-19), позалікарняна двостороння полісегментарна пневмонія". Незважаючи на проведену терапію, 13 листопада стан пацієнта різко погіршився, а інтенсивна терапія не дала позитивного результату. За наявною інформацією, військовослужбовець мав хронічні супутні захворювання.

Другий смертельний випадок зафіксований на Львівщині. Цей співробітник ВСУ з 19 жовтня перебував на стаціонарному лікуванні в міській лікарні з діагнозом: "Коронавірусна хвороба (COVID-19), позалікарняна двостороння полісегментарна пневмонія". 12 листопада в результаті швидкої наростаючою поліорганної недостатності почалася інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату.

Обидва померлих мали хронічні супутні захворювання, відзначають в Медсілах.

З 179 осіб, у яких підтвердився коронавірус за минулу добу, госпіталізовано 27 осіб, решта перебувають вдома під наглядом медичної служби.

За даними командування, станом на 14 листопада в Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 2494 чоловік. Всього за час пандемії одужали 5230 чоловік. На ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходиться 354 особи, у 30 військовослужбовців вона закінчується в найближчі три доби.

Нагадаємо, за станом на 14 листопада в Україні лабораторно підтверджено 525 176 випадків захворювання COVID-19, з них 9508 летальних, вже одужали 238811 чоловік. За добу виявлено 12 524 нових випадків коронавирусної хвороби.

    Реклама на dsnews.ua