• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В українській армії зафіксували 650 хворих COVID-19 з початку пандемії

Реклама на dsnews.ua

У Збройних силах України за минулу добу, 12 вересня, підтвердили ще 31 випадок зараження COVID-19

Про це йдеться в повідомленні командування Медичних сил ЗСУ в Facebook, передає "ДС".

"За минулу добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19", — йдеться в звіті.

Відзначається, що сім нових хворих перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров'я: в Національному військово-медичному клінічному центрі "ГВКГ", Військово-медичному клінічному центрі Східного регіону і Білоцерківському військовому госпіталі — по одному військовослужбовцю, у Військово-медичних клінічних центрах Південного і Західного регіонів — по 2 військовослужбовців. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, відзначили в Медсілах.

У той же час на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 24 людини: в Київській області — 10 військовослужбовців і 4 працівники ЗСУ, у Львівській — 6 військовослужбовців і 1 працівник ЗСУ, в Одеській, Вінницькій і Дніпропетровській областях — по 1 військовослужбовцю. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, у них спостерігається легкий перебіг захворювання.

За даними Медсен, станом на 13 вересня в ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, хворіють 650 осіб. За час пандемії одужали 1 535 осіб, летальних випадків зареєстровано 6.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходиться 687 осіб, у 158 військовослужбовців закінчується ізоляція в найближчі три доби.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявлено 2476 нових випадків зараження коронавірусів, з початку епідемії їх зафіксовано 154335.

    Реклама на dsnews.ua