• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Україні планують заборонити "акустичне насильство" у транспорті

Реклама на dsnews.ua

Комітет Верховної Ради з питань європейської інтеграції України до Європейського Союзу працює над відповідним законопроєктом "Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо заборони акустичного насильства)" №3006

Про це йдеться у повідомленні на сайті парламенту, передає "ДС".

Зокрема, документом встановлюється заборона на трансляцію в салонах рейсових автобусів музики, звуку фільмів чи інших звукових сигналів, крім інформації про поїздку (передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів). В таксі або під час нерегулярних автобусних перевезень така трансляція допускається за згодою всіх пасажирів.

"Особливо гострою є ця проблема на автомобільному пасажирському транспорті всіх видів. Пасажири змушені упродовж поїздки, іноді багатогодинної, слухати нав’язливі звуки, яких вони не замовляли. Така ситуація є неприпустимою і порушує природне право людей на власний приватний простір і тишу", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, проєкт доручає органам виконавчої влади змінити правила перевезень на всіх видах пасажирського транспорту, а саме передбачити захист пасажирів від акустичного насильства.

    Реклама на dsnews.ua