• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Україні почав працювати контакт-центр з протидії поширенню COVID-19: для чого потрібен

Реклама на dsnews.ua

В Україні розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії поширенню COVID-19, де кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо коронавірусу

Телефонувати потрібно за номером 0-800-60-20-19. Про це повідомив міністир охорони здоровʼя України Максим Степанов, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МОЗ.

"Контакт-центр працюватиме цілодобово. Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби", — наголосив він.

За словами Степанова, до роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, — таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв’язуються із заявником, щоб її озвучити.

Як пояснив міністр, такий алгоритм роботи повʼязаний передусім із зростання кількості нових хворих, — осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо.

Нагадаємо, станом на 2 листопада в Україні зафіксовано 6754 нових випадків коронавірусної хвороби, з них 271 виявлено у дітей, а ще 255 — у медпрацівників. Загальна кількість інфікування в Україні зросла до 402 194, померло — 7375 осіб.

    Реклама на dsnews.ua