• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

В Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Реклама на dsnews.ua

У вівторок, 5 січня, в Україні розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яка триватиме до 19 січня

Про це сьогодні проінформував Український центр оцінювання якості освіти ( УЦОЯО), передає "ДС".

"Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5-19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти", — йдеться у повідомленні.

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови й літератури, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов відбудеться 10 квітня.

З огляду на епідеміологічні загрози кожний учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, зауважили в Центрі.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.

В УЦОЯО також нагадали, що пробне ЗНО є платним. В залежності від регіону складання одного тесту пробного ЗНО коливатиметься в межах від 195 грн до 255 грн.

Як писала "ДС", Кабмін буде нагороджувати відмінників ЗНО преміями.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО у 2021 році триватиме з 21 травня по 16 липня. Реєстрація на ЗНО розпочнеться з 1 лютого 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua