• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Україні виявлено пʼять мутацій коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

На сьогодні в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусної інфекції, зокрема у Львівській області циркулює мутований китайський різновид

Про це повідомила директор Львівського обласного лабораторного центру епідеміолог Наталія Іванченко, інформує "ДС".

"На Львівщині не визначають різновиди коронавірусу, але позитивні зразки скеровуються в Київ у Центр громадського здоров’я, і вони для проведення секвенування ці зразки відправляють у референс-лабораторію Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження", — цитує слова Іванченко Укрінформ.

За її словами, подальші зразки теж будуть відправлятися до референс-лабораторії для того, щоб дізнатися, які саме генетичні зв’язки відбулися та чи з’явився на Львівщині "британський" зразок коронавірусу.

"Це є надзвичайно дороговартісне і спеціалізоване дослідження, яке безпосередньо проводить референсна лабораторія ВООЗ, а нас інформує про проведення результатів", — пояснила Іванченко.

Нагадаємо, станом на ранок 13 січня в Україні зафіксовано 6 409 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 1293 випадки більше, ніж напередодні вранці. За останню добу померло 195 осіб, одужало 14 503 пацієнти.

    Реклама на dsnews.ua