• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

В українській енергосистемі збільшився дефіцит

Українці стали більше споживати електроенергії на тлі масштабних пошкоджень ТЕС і ГЕС російським ракетними ударами; в енергосистемі зріс дефіцит

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило Укренерго, передає "ДС".

"Сьогодні дефіцит в енергосистемі дещо більший, ніж вчора. Причини – зростання рівня споживання через використання кондиціонерів, хмарність, яка перешкоджає роботі сонячних електростанцій, а також зменшення обсягу імпорту електроенергії з країн Європи", – йдеться у повідомленні.

Ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. При їх перевищенні обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.

Через грозу та шквальний вітер станом на ранок залишаються знеструмленими 68 населених пунктів: 48 – у Львівській області, та 20 – у Сумській

З інших причин знеструмлено 414 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Миколаївській, Сумській і Харківській областях. А з технологічних причин є знеструмлення у Сумській області.

У вівторок Україна веде імпорт електроенергії протягом доби з Румунії, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 23 953 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 494 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua