• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Україну намагались ввезти "чорні" препарати для лікування ускладнень COVID-19 (ФОТО, ВІДЕО)

Служба безпеки України припинила діяльність організованої злочинної групи, яка контрабандно ввозила медичні препарати невідомого походження та якості. Серед ліків – засоби, рекомендовані під час згортання крові при COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

"Продукцію в Україну доправляли літаками з однієї з країн Південно-Східної Азії. Ліки транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог. Згідно з попередніми висновками фахівців Держлікслужби, вилучені медичні препарати можуть становити потенційну загрозу життю та здоров’ю населення", — йдеться в повідомленні.

Також було встановлено, що ділки поставляли в Україну медичні препарати онкологічної та репродуктивної групи. Медпрепарати вони реалізували через інтернет і низку безліцензійних аптечних закладів.

Як зазначається, під час обшуків у Києві та області правоохоронці вилучили: 4,2 тисячі упаковок, незареєстрованих медпрепаратів на загальну суму майже 6,5 млн грн; 66,2 тис. дол. США та 65 тис. грн готівкою; банківські картки, які використовувались для розрахунку за медпрепарати; комп’ютерну техніку та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua