• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україну прибула відома афганська режисерка, — ОПУ

У вівторок, 17 серпня, в Україні зустрічали борт з евакуйованими громадянами Афганістану, серед яких перебувала й відома афганська режисерка Сахра Карімі

Сахра Карімі
Сахра Карімі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні очільника ОПУ Андрія Єрмака в Twitter, передає "ДС".

"Ці люди буквально вибралися з пекла. В Україні теж знають, що означає опинитися в центрі лиха. Україна продовжить робити все можливе, щоб допомогти українцям та іноземцям, чиє життя зараз знаходиться під загрозою", — сказав голова ОПУ Андрій Єрмак.

За його словами, він був радий привітати Сахру Карімі в Україні.

"Її сімʼя тепер в Києві. Вони живі й здорові. Шкода, що сьогоднішній Афганістан небезпечний для таких блискучих талантів, як вона", — зазначив Єрмак.

Сахра Карімі — перша жінка, яка сіла в крісло директора державної кінокомпанії "Афганфільм", єдина жінка в Афганістані з докторським ступенем з кіновиробництва.

Нагадаємо, в ніч на 16 серпня український літак евакуював з Кабула 79 осіб — 8 українців і громадян інших країн, зокрема й Афганістану.

Як писала "ДС", секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов анонсував виліт літака в Афганістан для евакуації українців уже сьогодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua