• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У "Укркинохронике" звинуватили Ткаченко в перекручуванні фактів щодо діяльності підприємства

Реклама на dsnews.ua
Директор ДП "Укркінохроніка" Аліна Хорошилова звинуватила нардепа Олександра Ткаченка у навмисному спотворенні фактів діяльності "Укркинохроники". Хорошилова пов'язує це з можливою рейдерською атакою на державне підприємство

Про це вона заявила в коментарі журналістам, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Хорошилова повідомила, що глава гуманітарного комітету парламенту Ткаченко повідомив журналістам неправду на прес-конференції з питань діяльності "Укркинохроники". Зокрема, земельні ділянки та нерухомість "Укркинохроники" не були відчужені, а залишилися у власності держави.

Хорошилова також спростувала звинувачення Ткаченко в тому, що "Укркінохроніка" нібито незаконно виділила землі під забудову. Також не відповідає дійсності слова глави гуманітарного комітету парламенту, що керівництва "Укркинохроники" довело підприємства до банкрутства.

"Смішно спостерігати, як після публікацій у ряді ЗМІ моєї заяви про спробу рейдерського захоплення нашого підприємства колишнім журналістом і народним депутатом Олександром Ткаченко, останній поспішно збирає прес-конференцію, очевидно що б виправдатися", - говорить Хорошилова.

За її словами, Ткаченко знову сказав, що кіностудія звернулася до міста виділити землю під забудову. Але, зазначає Хорошилова, кіностудія зверталася до міста з проханням виділити землю під експлуатацію самої кіностудії, а також житлового будинку, який знаходиться у них на балансі.

Нагадаємо, раніше трудовий колектив "Укркінохроніка" і громадські організації звернулися до президента Володимиру Зеленському з проханням захистити від спроб голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександра Ткаченка організувати рейдерське захоплення державного підприємства.

    Реклама на dsnews.ua