• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В "Укрзалізниці" розповіли, за якої умови можуть запустити нові спецрейси в "червоні" зони

"Укрзалізниця" готова збільшити кількість спеціальних рейсів у "червоні зони" адаптивного карантину, якщо кількість цих зон буде збільшуватися

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в.о. члена правління УЗ, директор філії "Пасажирська компанія" Олександр Перцовський на пресконференції 10 березня, передає "ДС".

"За спеціальними рейсами. Ми продовжимо, звичайно, якщо нові райони будуть потрапляти в "червону зону", вже напрацьований механізм — МОЗ і Мінінфраструктури швидко погоджують, ми повідомляємо дати", — сказав він.

При цьому Перцовський зазначив, що в майбутньому "Укрзалізниця" може збільшувати кількість спецрейсів, але при цьому з обмеженням кількості доступних місць при купівлі квитків — до 50% для безпечного перевезення пасажирів.

Нагадаємо, з 9 березня "Укрзалізниця" припинила висадку і посадку пасажирів на всіх станціях Закарпатської області, яка потрапила в "червону" зону карантину.

Як писала "ДС", з 7 березня УЗ призупинила продаж квитків в Чернівецькій і Житомирській областей, включених у "червону" карантинну зону через зростання захворюваності на COVID-19. Раніше такі ж обмеження ввели в Івано-Франківській області. Нещодавно "Укрзалізниця" презентувала карту з найближчими доступними станціями для виїзду з "червоної" карантинної зони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua