• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Умані хасидів з COVID-19 будуть відправляти в інфекційний госпіталь

Реклама на dsnews.ua

На час паломництва до Умані для хасидів з коронавірусною інфекцією розгорнуть госпіталь, а також спеціальний ізолятор для осіб, які контактували з хворими

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Черкаській області, передає "ДС".

Повідомляється, що в такий інфекційний госпіталь будуть розміщувати хворих коронавірусом в легкій формі. Також повідомляється, що протиепідемічні заходи обговорили з представниками благодійного фонду ім. Рабі Нахмана.

Зокрема, учасники зустрічі обговорили питання дотримання паломниками карантинних заходів на могильному комплексі цадика Нахмана, в синагогах і спеціалізованих установах. Крім того, повідомляється, що станом на 8 вересня в Умані COVID-19 захворіли шестеро хасидів

"У всіх легка форма перебігу хвороби. Їх розмістять в одному із спеціально відведених місцевих готелів", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", раніше мер Умані Олександр Цебрій повідомив, що у шести прибулих в місто хасидів виявили коронавірус.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі паломники, які прибули в Умань на святкування єврейського Нового року до введення заборони на в'їзд в Україну для іноземців, пройдуть тест на коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua