• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Умані посилили карантин

Реклама на dsnews.ua

В Умані Черкаської області влада посилила протиепідемічні заходи

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації, передає "ДС".

Так, в місті буде проводитися постійний контроль на території святкування іудейського нового року, дезінфекційна обробка місць загального користування, автотранспорту та площадок зі сміттєвими контейнерами.

На кількох вулицях, по яких пересуваються паломники, нанесли маркування безпечної дистанції. Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування.

Влада розробила схему санітарного очищення території проживання і святкування хасидів: на 26-ти майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує 9 одиниць автотранспорту.

Щодня проводиться дезінфекція автомобілів Національної поліції, сміттєвозів, сміттєвих контейнерів і обладнаних для них майданчиків. Створено запаси дезінфікуючих засобів, антисептиків для рук, рідкого мила, спецодягу, засобів індивідуального захисту для працівників комунальних служб.

Культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, дезінфекційними засобами, пульверизаторами для деззасобів. Розроблено графік дезінфекції.

Представники Міжнародного Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана з Бреслава визначили кількість паломників, які можуть перебувати в культових спорудах. Встановлено інформаційні табло про протиепідемічні заходи. Повсюдно поширюються пам'ятки.

Посилені протиепідемічні заходи триватимуть до 23 вересня. Контроль за їх дотриманням проводитимуть фахівці Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, раніше мер Умані Олександр Цебрій повідомив, що у 10-і хасидів, які прибули з паломництвом до Умані, виявили коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua