• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Вінниці заявили про повну завантаженість лікарень: вимагають іще 200 ліжок для хворих на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Вінниці терміново потрібно ще 200 ліжок через критичну ситуацію із захворюваністю на COVID-19

Про це повідомив 3 вересня в Facebook глава Вінницької ОДА Сергій Борзов, передає "ДС".

Він зазначив, що, станом на 2 вересня, Вінницька центральна районна клінічна лікарня завантажена на 100%. Вінницька міська клінічна лікарні № 1 заповнена на 81%.

"Я вже письмово звернувся до Сергія Моргунова (мер Вінниці, — ред.), щоби влада Вінниці нарешті збільшила кількість ліжок для госпіталізації жителів із підтвердженим діагнозом COVID-19", — сказано в повідомленні.

Глава області відзначив, що за рівнем захворюваності і постільним фондом контрольна цифра розгорнутих ліжок для Вінниці повинна бути 400 – вдвічі більше, ніж є.

"Існує певний розрахунок. Розумію, що День міста попереду і всім хочеться свята. Але кількість хворих у нас росте", — заявив глава області.

Він також повідомив, що за рахунок хворих із Вінниці, яких везуть лікувати в інші райони, там росте кількість зайнятих ліжок.

"Тільки цієї ночі хворих із Вінниці госпіталізували до ранку в чотири районні лікарні — Шаргород, Хмільник, Бар і Калинівку. Станом на 3 вересня "маршрут" пацієнта з Вінниці — у Шаргород. І тим самим наближають Шаргородський район до "помаранчевої зони", — підкреслив Борзов.

Вінниці терміново потрібно ще 200 «ковідовських» ліжок. У місті критична ситуація. Я уже письмово звернувся до Сергія...

Gepostet von Сергій Борзов Голова Вінницької ОДА am Donnerstag, 3. September 2020
    Реклама на dsnews.ua