• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ВРУ зареєстрували 25 нових випадків коронавіруса

Реклама на dsnews.ua
Протягом доби в українській армії зафіксували 25 нових випадків зараження інфекцією коронавирусной

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці командування Медичних сил ЗСУ, передає "ДС".

"Станом на 10.00 11 червня у Збройних Силах України хворіє 159 осіб гострої респіраторної хворобою COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужали 158 осіб, летальних випадків - 4.

На ізоляції (у тому числі самоізоляції) знаходиться 598 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби, - 123 людини.

"За минулу добу зареєстровано двадцять п'ять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобою COVID-19 ", - зазначають у Штабі.

Також зазначено, що в даний час в установах охорони здоров'я перебуває 18 осіб, в тому числі 15 військовослужбовців перебувають в ізоляторі однієї з військових частин (Київська область). Пацієнти з 5 червня перебували на ізоляції в зв'язку з контактом із хворим на гостру респіраторну хворобою COVID-19. Результати проведеного ПЛР тестування дали позитивний результат. Зараз стан здоров'я військовослужбовців задовільний, симптоми захворювання відсутні.

У прес-службі додали, що у військовій частині тривають протиепідемічні заходи: проводиться поточна дезінфекція об'єктів, встановлено посилене спостереження за особовим складом.

Крім того, в Головному військовому госпіталі в Києві та Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові знаходиться по одному військовослужбовцю. Ще один працівник ЗСУ знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні міста Дніпро. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під спостереженням медичної служби сьогодні перебувають семеро осіб (Київська, Харківська, Вінницька, Івано-Франківська область за 1 військовослужбовцю, Львівська область 2 військовослужбовців, Дніпропетровська область 1 працівник ЗС України). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Як повідомляла "ДС", в Україні зафіксовано 29 070 випадків зараження коронавірусом, 689 випадків виявлено за останню добу.

Нагадаємо, також, що Моз хоче посилити карантин через збільшення кількості хворих COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua