• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У будівлі Львівської ОДА почали голодування шахтарі, які залишилися без зарплати

Реклама на dsnews.ua
У будівлі Львівської облдержадміністрації гірники ДП "Львіввугілля" оголосили голодовку з вимогою про погашення боргів по заробітній платі

Вони не отримують зарплату з листопада 2019 року, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

Представники профспілок вже більше 4 годин знаходяться в кабінеті заступника голови ЛОДА і відмовляються його покидати поки їм не перерахують принаймні місячний фонд зарплати, а це 150 млн грн.

Близько 20:30 до них прийшов заступник голови облдержадміністрації Василь Лозинський, який запевнив, що обговорив ситуацію з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком. Нібито, під час розмови було вирішено перерахувати перших 10 млн грн вранці 22 січня.

Лозинський запропонував представники профспілок поїхати додому, але шахтарі прийняли рішення сидіти до ранку, поки не буде здійснена виплата грошей. В ОДА повідомили, що люди не будуть виганяти.

Станом на зараз заборгованість перед ДП "Львіввугілля" (це шість шахт і вісім тисяч працівників - ред.) 317 мільйонів гривень. До речі, зараз шахти підприємства працюють у звичайному режимі.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що витрати на зарплати шахтарів будуть профінансовані в повному обсязі

    Реклама на dsnews.ua