• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В зоні АТО загинув відомий оперний співак-доброволець

Василь Сліпак воював за Україну в складі ДУК ПС
Фото: gordonua.com
Фото: gordonua.com
Реклама на dsnews.ua

На Донеччині загинув оперний співак Василь Сліпак, який довгий час жив у Франції, а після початку АТО став бійцем українського Добровольчого корпусу "Правий сектор". Як передає "ДС", про це повідомила помічник-консультант народного депутата Ігоря Мосійчука Ганна Сеник на своїй сторінці в Facebook.

"Загинув Василь Сліпак....Талановитий оперний співак, 19 років прожив у Франції, виступав в Паризькій опері, а з початку війни на сході України поїхав воювати добровольцем у складі ДУК ПС. Для мене він був голосом цієї війни", - написала Сеник.

Сеник не повідомила подробиць загибелі добровольця.

Як відомо, Василь Сліпак 19 років працював у паризькому оперному театрі. Коли на Донбасі почалися військові дії, він взяв участь у волонтерському русі, а пізніше пішов добровольцем на фронт і воював у складі 7-го окремого батальйону українського Добровольчого корпусу "Правий сектор". Його позивний був "Міф".

"Все почалося з волонтерства в ДУК ПС, вони були першими нашими кумами, ми їх так називаємо. Ми їм допомагали всієї нашої волонтерською організацією Fraternité Ukrainienne - "Українське братство". Перші, кому ми допомогли - це був 7 бат ДУК ПС, я знав цих людей, і так сталося, що я тут, але це міг бути і інший якийсь батальйон. Ось так волонтерство природно переросло в активну участь", - розповідав Сліпак.

    Реклама на dsnews.ua