• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вакцинація від COVID-19: на щеплення записалися вже 200 тисяч українців

Станом на 10 березня на вакцинацію від коронавірусу записалися 200 тисяч українців

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник проєкту "Дія" Мстислав Банік, передає "ДС" з посиланням на Радіо НВ.

За його словами, перед тим як запросити на отримання щеплення, додаток може надіслати запит щодо підтвердження регіону, в якому мешкає людина.

"Найімовірніше, ми запитаємо, чи точно для людини цей регіон ще є актуальним — хтозна що може трапитись, людина може переїхати тощо. І друге — ми запропонуємо обрати пункт щеплення, дату та час, адже не всі лікарні проводять щеплення, є певні пункти вакцинації", — пояснив Банік.

Також він додав, що українцям, чия черга на вакцинацію дійшла, крім сповіщення у додатку, надійде дзвінок від їхнього сімейного лікаря, якщо вони укладали з ним декларацію.

"У чому особливість сімейних лікарів? Вони безпосередньо, коли буде щеплення, самі ще додатково зателефонують людині. Ми надішлемо сповіщення, сімейний лікар зателефонує і так само запропонує записатися, обрати дату та час, ви продиктуєте, і він запише", — пояснив Банік.

Нагадаємо, за добу, 9 березня, в Україні ще 4 362 особи отримали щеплення від коронавірусу. Станом на ранок 10 березня вакциновано вже 23 480 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua