• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Вакцинація від СOVID-19: в МОЗ планують залучити приватні клініки

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я розглядає варіанти залучення приватних клінік до боротьби з поширенням коронавІрусу. Також не виключається їх задіяння в рамках проведення кампанії з вакцинації від COVID-19

Про це головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив в коментарі журналістам в суботу, 5 грудня, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"Ми розраховуємо на приватні лікарні, і я вже домовляюся про велику скайп-конференцію з власниками приватних клінік. Це будуть клініки по всій Україні", — сказав він.

"Якщо, не дай Бог, настане колапс в системі охорони здоров'я, ми вивчаємо, як приватні клініки можуть допомогти державі, на яких умовах, на яких підходах. Цей план "Б" повинен бути відпрацьований, щоб він міг включитися відразу без будь-яких нюансів. Питання оплати повинне бути відпрацьовано", — додав Ляшко

Ще одним напрямком співпраці з приватними клініками в боротьбі з COVID-19 Ляшко назвав їх участь у вакцинації від коронавірусу.

"Це буде імунопрофілактика безпрецедентна, за фактом величезна кількість населення має бути охоплена вакцинацією. Без приватних клінік ми будемо це проводити довше. Ми хочемо з ними зараз проговорити всі умови партнерства", — уточнив заступник мністра.

"Якщо вони відкриють у себе кабінети вакцинації і будуть безкоштовно вакцинувати, то я хочу з ними проговорити умови — або вони зроблять це безкоштовно, держава їм тільки передасть кошти для вакцинації, або там буде якась послуга, яку ми повинні будемо враховувати", — резюмував Ляшко.

Нагадаємо, на зустрічі журналістами головний санлікар також заявив, що в Україні в 2021 році планують вакцинувати від коронавірусу 21 мільйон людей — майже половину населення країни.

    Реклама на dsnews.ua