• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Ведучий мейковер-шоу "Я везу тобі красу" пояснив, чому після тренінгів саморозвитку немає результатів

Вже цієї осені стартує проєкт "Я везу тобі красу" на каналі "Україна". Ведучий мейковер-шоу Юрій Царьов розповів, чому отримані знання на тренінгах та майстер-класах іноді не працюють. Арт-коуч і топ-стиліст навів приклад, згадавши свою поїздку в Індію

Реклама на dsnews.ua

Мейковер-шоу "Я везу тобі красу" глядачки каналу "Україна" побачать вже цієї осені. Його учасниці прийшли на проєкт з'ясувати, що бажано змінити у своєму житті, щоб знайти особисте щастя.

Багато дівчат і жінок відвідують майстер-класи та тренінги. Однак не завжди відбуваються зміни в житті. Найчастіше все залишається по-старому.

За словами ведучого каналу "Україна" Юрія Царьова, у нього вже був схожий досвід. Коли йому виповнилося 40 років, він полетів у свій день народження до Індії. А через деякий час повернувся зовсім іншою людиною.

"Я на той момент відвідав багато майстер-класів, але мені нічого не допомагало. І майстер, з яким я зустрівся в Індії, сказав мені: "Три речі вимагають розміреності: прийом їжі, фізичне навантаження та отримання нових знань. Коли ти наповнюєш переповнену посудину, ти не отримаєш ніякої користі", – поділився ведучий мейковер-шоу Юрій Царьов. – Дуже важливо закріпити знання за допомогою практики. Якщо тільки відвідувати всі тренінги поспіль, брати скрізь і потрошку, в цьому немає сенсу. Щоб отримати результат, важливо відводити час і на навчання, і на практику".

    Реклама на dsnews.ua