• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Венедіктова заявила, що слідство не виключає самогубство білоруса Шишова

Версія самогубства голови громадської організації "Білоруський дім в Україні" Віталія Шишова наразі не відкидається слідством

Віталій Шишов
Віталій Шишов / t.me/beldomua
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

"Ця справа у мене на особливому контролі, я знаю деталі, але наразі розголошувати їх не можу. Ми заслуховуємо її кожного дня. Ми розглядаємо ретельно як версію самогубства, так і версію вбивства. Жодну версію з цих двох основних іще не відкинуто", — сказала вона.

Відповідаючи на запитання, чи може справа Шишова бути пов'язана з вбивством Павла Шеремета 5 років тому, зокрема щодо білоруського сліду в обох злочинах, Венедіктова сказала: "На сьогодні зарано робити будь-які великі висновки. Потрібно рухатися крок за кроком, щоб зрозуміти, яка версія стане пріоритетною".

Нагадаємо, 3 серпня громадянина Білорусі Віталія Шишова, який зник в Києві напередодні, знайшли повішеним в одному з київських парків, недалеко від місця його проживання. Поруч з тілом активіста були знайдені його особисті речі, зокрема мобільний телефон.

У поліції заявили, що розглядають дві версії: вчинення самогубства або вчинення умисного вбивства з імітацією самогубства.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua