• USD 27.7
  • EUR 31.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Вибух на "Рівнеазоті": в МОЗ розповіли про екологічну ситуацію в місті

Концентрація шкідливих речовин в спальних районах Рівного після вибуху на хімічному підприємстві "Рівнеазот" нижче гранично допустимих норм майже в 10 разів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоровʼя, передає "ДС".

"Наразі в житловій забудові концентрація шкідливих речовин в майже в 10 разів менше за гранично допустиму. Надходження забруднювальних речовин у повітря припинено. За даними Департаменту охорони здоров'я Рівненської ОДА, ніхто не постраждав", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що відразу після вибуху були мобілізовані бригади "екстреної медичної допомоги". Було визначено коридор для санітарного транспорту, бригади оснащені засобами захисту для медичних працівників і постраждалих. Для інтенсивної терапії детоксикації постраждалих було приготовлено 70 ліжок.

Рівненський Центр контролю та профілактики хвороб контролює вміст речовин в повітрі, в т.ч. проводить вимірювання по діоксиду азоту та аміаку.

Нагадаємо, увечері 20 липня на заводі "Рівнеазот" сталася аварійна зупинка агрегату цеху азотної кислоти. Над територією заводу була помічена помаранчева густа хмара.

Фахівцями ДСНС не виявлено в повітрі шкідливих речовин.

Поліція порушила за даним фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 273 КК України (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або вибухонебезпечних цехах).

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua