• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Вибухи на "Новій пошті": компанія має намір впровадити повну ідентифікацію клієнтів

Компанія "Нова пошта" ухвалила рішення щодо посилення заходів безпеки, одним з яких буде повна ідентифікація клієнтів

Реклама на dsnews.ua

Про це пресслужба компанії повідомила у коментарі "ДС".

Там нагадали, що у ніч на 29 липня стався вибух у комірці поштомату "Нової пошти" в Києві, а згодом у комірці поштомату в Одесі. Внаслідок вибухів ніхто не постраждав. Поліція проводить слідчі дії.

"Для нас ця подія — тривожний сигнал настроїв у суспільстві. Питання безпеки важливе для "Нової пошти". Саме тому ми прийняли наступні рішення:

  • Зробити практику, яку ми використовували на двох сортувальних станціях у Києві та Львові, а саме — рапіскани, рентгенотелевізійні установки для перевірки посилок та вантажів — загальною. Тобто встановити їх на всіх наших терміналах та депо. 
  • Почати співпрацювати з професійними кінологічними службами у всіх регіонах для виявлення підозрілих посилок та вантажів.
  • Впровадити процес повної ідентифікації клієнтів для унеможливлення ситуації відправлення підозрілих посилок через підставних або нереальних людей", — йдеться у повідомленні.

В компанії підкреслили, що розуміють свою роль у суспільстві, тому робитимуть все від них залежне "для створення безпечного простору".

Як писала "ДС", за попередніми даними поліції, в одній зі скриньок "Нової пошти" в Києві здетонував "саморобний пристрій на основі піротехнічних виробів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua