• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Віцепрем'єр заявив, що до організації польоту і по діям екіпажу АН-26 є питання

Реклама на dsnews.ua

Слідство розслідує організацію польоту літака АН-26, який розбився тиждень тому під Чугуєвом

Про це заявив віцепрем'єр-міністр, голова урядової комісії з розслідування катастрофи Олег Уруський в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

Він підкреслив, що переглядатимуть організацію польотів в цілому в Харківському національному університеті повітряних сил імені Кожедуба.

"Потрібно вивчити дуже багато питань. Не тільки справність літака, а й людський фактор. Доведеться вивчити всю систему організації польотів в цьому навчальному закладі. Тому що є багато питань до організації польотів. І до дій екіпажу теж", — заявив Уруський.

Він також зазначив, що в момент відмови лівого двигуна надійшла команда зупинити завдання, але політ був продовжений.

"Відомо, що під час польоту командир корабля повідомив керівництву польоту про відмову індикатора лівого двигуна. Після чого політ був продовжений. Хоча керівництво польоту зупинило виконання завдання. Є також питання до того, чи могли штурмани бути з пілотами, хто був праворуч від пілота. Все це комісія зараз вивчає", — додав Уруський.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився у Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний В'ячеслав Золочівський, який розповів про своє спасіння.

Бортові самописці військового Ан-26, який розбився під час заходу на посадку в аеропорту Чугуєва Харківської області, вже розшифрували.

2 жовтня почалася процедура видачі тіл загиблих в авіакатастрофі військового літака Ан-26 родичам для поховання.

    Реклама на dsnews.ua