• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Відома телеведуча звинуватила Ткаченка в расизмі. Що їй відповів міністр

Відома українська телеведуча Кароліна Ашіон звинуватила нинішнього міністра культури Олександра Ткаченка у расизмі

Реклама на dsnews.ua

На своїй сторінці у Facebook вона розповіла про інцидент, який трапився 6 років тому, інформує "ДС".

На той час Ашіон працювала на каналі "2+2" (належить медіахолдингу "1+1 Медіа"). Тоді, за словами ведучої, їй відмовили в участі у кастингу через колір шкіри.

"Одного разу, дізнавшись про кастинг ведучих для ранкового шоу, я запитала у тоді ще генпродюсера "1+1 Медіа" Олександра Ткаченка: Чи не могла б я взяти в ньому участь. Відповідь була карколомною: "Ви в дзеркалі себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб… Я не готовий ризикувати рейтингами… Далі — шок, море сліз і звільнення", — розповіла телеведуча.

"Чи бачила я себе в дзеркало? Так, бачила. Начебто нормальна. Та, певно, кольором шкіри для "1+1" не підійшла, на "Антоніну" (збірний образ глядача "Плюсів") не схожа", — зазначила Кароліна Ашіон.

За її словами, кілька днів тому вона випадково зустріла міністра культури на фестивалі Leopolisjazz у Львові і нагадала про той випадок. Ашіон стверджує, що міністр відповів їй: "Так, а що ви хотіли б від мене почути? Вас влаштує відповідь, що зараз я б такого не сказав? Так, а може мені ще й вибачення у Вас попросити?"

Телеведуча переконана, що Ткаченко міг знайти інші слова для відмови під час розмови 6 років тому і вибачитися перед нею тепер.

"А так — це не просто хамство. Це расизм, панове", — вважає Кароліна Ашіон.

Зі свого боку Олександр Ткаченко відповів ведучій у коментарі до її допису: "Я завжди дивився і бачив (і так є дотепер) перед собою особистість і професіоналізм, а не гендер, орієнтацію, колір шкіри тощо".

"Дякую, що підіймаєте такі питання і висловлюєте своє бачення ситуації. Краще вкотре до них повертатись, аби знімати непорозуміння. Свою позицію мені нескладно озвучити… Ми були колегами впродовж років: ви як ведуча успішного каналу "2+2", а я – як гендиректор холдингу, куди цей канал входить. Ви згадуєте період, коли хотіли перейти з "2+2" на "Плюси". Внесу невеличку ясність. Це не була моя пряма робота проводити кастинги ведучих на роботу. Прикро, що через ваше неотримання позиції на іншому каналі того самого холдингу – у вас склалося таке образливе враження. У моїх командах менеджерів і менеджерок у будь-якій компанії чи організації – завжди був і є баланс. Я – за різноманітність, інклюзивність і бачення у різниці цінності, яку варто примножувати", — написав Ткаченко.

Користувачі соцмережі звернули увагу, що Ткаченко і цього разу не вибачився.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua