• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Винні люди і вірус: Ляшко назвав причини сплеску захворюваності на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Збільшення кількості випадків зараження коронавірусіом пов'язано з циклічністю самого вірусу, а також зневагою громадян до карантинних норм

Про це сказав заступник міністра охорони здоровʼя, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Він зазначив, що ситуація в Україні схожа з європейськими країнами.

"Ми зараз спостерігаємо значне збільшення кількості хворих коронавірусом і це в першу чергу через циркуляцію і циклічність самого вірусу. Зараз ми можемо спостерігати зростання захворюваності на прикладі цілого ряду країн в Європі. В Італії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Словаччині вже введені протиепідемічні обмеження для стабілізації ситуації", — заявив Ляшко.

Він також закликав дотримуватися всіх вимог, прописаних Міністерством охорони здоровʼя, інакше ситуація буде погіршуватися і далі.

"В Україні зараз діє адаптивний карантин, в рамках якого регіони поділяються на карантинні зони за рівнем поширення COVID-19. Є чітко прописані протиепідемічні норми, яких слід дотримуватися кожному. Тому, закликаю кожного користуватися засобами індивідуального захисту: носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте антисептики. Адже, якщо ми не будемо дотримуватися елементарних правил запобігання коронавірусу, то кількість хворих буде стрімко зростати", — підкреслив Ляшко.

Як повідомляла "ДС", за станом на 9:00 20 жовтня в Україні 309 107 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5786 летальних, 129 533 пацієнта одужали. За добу зафіксовано 5469 нових випадків, 113 людей померли.

    Реклама на dsnews.ua