• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Винна пандемія? В Україні знизилася кількість дітей, які отримали БЦЖ-щеплення

У Міністерстві охорони здоров'я України заявили про зниження кількості дітей, які отримали щеплення БЦЖ в умовах пандемії COVID-19

МОЗ
МОЗ
Реклама на dsnews.ua

Про це сказала на брифінгу зав. відділом координації програм діагностики та лікування туберкульозу Центру громадського здоров'я МОЗ України Яна Терлеєва, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

"На сьогодні за даними статистики 9-ти місяців ми відмічаємо, що повною мірою не всі діти отримали вакцинацію під час перебування в пологому будинку чи після виписки. І практично охоплення складає десь на рівні 58%. Це навіть менше, ніж за аналогічний період минулого року", — сказала вона.

Терлеєва закликала зберегти найменших українців і забезпечити дітям вакцинацію.

"Вакцинація БЦЖ є абсолютно необхідною для того, щоб захистити дітей від розвитку генералізованих або важких форм туберкульозу, які в такому малому віці дуже часто призводять до досить важких наслідків або навіть до летальних випадків", — наголосила вона.

Терлеєва закликала батьків, якщо ті пропустили з якихось причин БЦЖ, звернутися до свого педіатра щодо проведення вакцинації та подальшого спостереження за дитиною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua