• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Віталій Кличко прийшов на концерт гурту Karta Svitu, який написав про нього пісню

Вчора, 30 вересня, у київському Caribbean Club відбувся перший сольний концерт гурту Karta Svitu – нового музичного проєкту Івана Марунича. Цим виступом група відзначала перший рік творчості

Фото: Ольга Йовенко
Фото: Ольга Йовенко
Реклама на dsnews.ua

У півторагодинній програмі хлопці виконали нові пісні, а також треки "Премія" і "Лопес", які зараз в ротації на радіостанціях. Яскравим моментом вечора стало виконання пісні "Одного дня я стану мером", в якій згадуються цитати Віталія Кличка. В кінці композиції несподівано для всіх на сцену піднявся сам мер Києва, взяв мікрофон у фронтмена Івана Марунича, і наживо виконав свою фінальну партію.

Фото: Ольга Йовенко
Фото: Ольга Йовенко

Після завершення пісні мер розповів, що зацікавився треком гурту Karta Svitu в інтернеті й вирішив познайомитися з автором наживо. "Потрібно мріяти, немає нічого неможливого. Одного дня ти станеш мером", – завершив свій імпровізований стендап Віталій Кличко і зірвав оплески.

Концерт продовжився на новому емоційному рівні, і музиканти виконали свій хіт "Квартира". На цю пісню нещодавно вийшов дебютний відеокліп, тож глядачі з перших слів співали разом.

Серед зіркових гостей на концерті були Юрко Юрченко (гурти Скрябін, Юркеш), Сергій Асафатов, Марина Круть, Сергій Мартинюк (гурт Фіолет), Серж Гагарін (продюсер премії "YUNA"), ведучий М1 Денис Жупник з родиною, а також багато інших. Після концерту артисти привітали новий український гурт Karta Svitu зі стартом, а також залишили теплі повідомлення на адресу команди Івана Марунича.

    Реклама на dsnews.ua