• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Військові отримали модернізований винищувач МіГ-29 (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Державне підприємство "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", модернізувало винищувач МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1 і передало літак підрозділу Повітряних Сил ЗСУ

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДК, передає "ДС".

Як повідомляється, модернізація винищувача дозволила збільшити дальність виявлення повітряних цілей, підвищити точність виведення літака в задану точку та розширити можливості з контролю та реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигунів і низки бортових систем.

МіГ-29МУ1 може розвивати швидкість до 2,5 тис км/год, яку забезпечують два турбореактивні двигуни з форсажною камерою. Винищувач озброєний 30-мм автоматичною гарматою, ракетами типу "повітря-повітря" для ведення повітряного бою на малих та середніх відстанях, а також бомбами та блоками некерованих реактивних снарядів для ураження наземних цілей. 

Також літак оснащений розвиненою системою радіоелектронної боротьби, яка призначена для індивідуального захисту літака від атак ворожих зенітно-ракетних комплексів та літаків.

Як зазначається, багатофункціональність МіГ-29 дозволяє використовувати його для виконання задач протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземних цілях.

Нагадаємо, у листопаді військові отримали партію з кількох сотень реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16. У серпні 2020 року на озброєння Збройних Сил України було прийнято береговий ракетний комплекс 360МЦ "Нептун".

    Реклама на dsnews.ua